Režisér Slunovratu připravuje film s oscarovým hercem Joaquinem Phoenixem

Jsou tomu téměř dva roky od oblíbeného hororu Slunovrat a režisér Ari Aster chystá nový snímek Disappointment Blvd. s Joaquinem Phoenixem, který nedávno obdržel Oscara za snímek Joker.

Už měsíce se šíří zvěsti, že Ari Aster a Joaquin Phoenix chystají spolupráci. A nyní je potvrzeno, že se projekt posouvá kupředu se společností A24, která film financuje a produkuje. Společnost film zakoupila ale až po oznámení spolupráce s Phoenixem. S touto produkcí spolupracoval Aster již při snímcích Slunovrat a Děsivé dědictví, které si fanoušci velice oblíbili.

Snímek Slunovrat | © A24

Snímek nese název Disappointment Blvd. a je popisován jako „intimní portrét jednoho z nejúspěšnějších podnikatelů všech dob“ odehrávající se v několika dekádách. Více detailů zatím uvedeno nebylo.

Datum natáčení prozatím odhalen nebyl, avšak podle nejnovějších informací by mělo natáčení započít ještě před první klapkou nového filmu Ridleyho Scotta Kitbag, který má plánovanou premiéru v roce 2023.

Ari Aster v rozhovoru v roce 2020 uvedl, že jeho další snímek bude „komediální noční můra“. Zmínil se také, že dokončil nový koncept scénáře a dodal: „Vím jen to, že to bude trvat čtyři hodiny.“ Zda mluvil právě o snímku Disappointment Blvd. není jasné, avšak velmi pravděpodobné.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacky
Zobrazit všechny komentáře