Christopher Nolan chce více natáčet v Indii a s indickými herci

Ocarový režisér Christopher Nolan uvedl, že se chce vrátit na scénu a natáčet v Indii a s indickými herci.

„Nikdy nedělám plány tak daleko dopředu. Ale v Indii jsem zažil úžasnou zkušenost a určitě se chci vrátit a pracovat více v Indii s indickými herci. Nevím, co budu dělat dále,“ řekl Nolan IANS zatímco hovořil o svých zkušenostech z natáčení v Indii a tom, jak by měl vypadat jeho nadcházející projekt.

Nolan natáčel klíčové scény snímku Temný rytíř povstal už v roce 2012 v indickém Džódhpuru. Také pár scén filmu Tenet se natáčelo v Bombaji  v Indii. V tomto snímku ztvárnily role spousty indických herců včetně významné bollywoodské herečky Dimple Kapadie.

Natáčení snímku Tenet | © Warner Bros.

„Tato zkušenost se setkáním se s filmaři v Bombaji a s prohlídkou památek a zvuků Bombaje pro mě byla velmi inspirativní. Okamžitě to přinutilo mou představivost začít vymýšlet, jak bych se tam mohl vrátit a udělat nějaké natáčení,“ řekl Nolan. Rovněž dodal: „Je to film, který jsme natáčeli po celém světě. Myslím, že některé z mých oblíbených částí filmu a některé z mých oblíbených obrázků z filmu byly pořízeny právě v Bombaji. Opravdu je to obrovský zážitek. Láska k filmům v tomto městě je opravdu znát.“

Nolan více podrobností k nově připravovanému snímku neřekl.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacky
Zobrazit všechny komentáře