Sean Baker dokončuje tajný film s kameramanem Euforie

Režisér Sean Baker pracuje na dokončovacích pracích nového snímku Red Rocket, jehož kamery se ujal Drew Daniels, který pracoval na projektech jako je seriál Euforie nebo snímek Waves.

Detaily zápletky snímku zatím odhaleny nebyly. Přesto se dostalo na povrch, že jednu z ústředích postav ztvární Simon Rex, kterého mohou diváci znát z filmů Scary Movie. Další herecké obsazení známo není. Baker je známý tím, že do svých filmů obsazuje především neherce, tudíž by nebylo žádným překvapením, kdyby se ve většině rolí objevily neokoukané tváře.

Baker při psaní scénáře spolupracoval se svým pravidelným kolegou Chrisem Bergochem, s nímž se již podílel při psaní scénářů k filmům The Florida Project, Transdarinka a Starlet. Bezpochyby se mohou diváci těšit na povedenou černou komedii s neobvyklým až dech beroucím vizuálem.

Společně s Bakerem snímek produkují osobnosti jako jsou Samantha Quan, Alex Coco, Alex Saks a Shih-Ching Tsou. Dle serveru Variety byl film Red Rocket „nezávisle financován a bude hledat distributora“.  Předpokládáme ale, že se snímek objeví v distribuci společnosti A24 Films, která distribuovala Bakerův poslední projekt The Florida Project.

Výroba filmu by měla být dokončena tento měsíc a snímek se v kinech objeví snad již příští rok.

Variety rovněž uvedlo: „Práce na filmu Red Rocket byly zahájeny v době, kdy se Hollywood a nezávislí filmoví tvůrci, do kterých se Baker řadí, snaží najít způsob, jak bezpečně natáčet filmy během epidemie koronaviru. Film se řídil standardními bezpečnostními protokoly.“

 

 

Úvodní foto: © Cre Film / June Pictures / Freestyle Picture Company

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacky
Zobrazit všechny komentáře