Seriály ‘Riverdale’, ‘Batwoman’ a ‘Maid’ ve středu obnoví natáčení

Navzdory hrozící nejistotě ohledně testovacího systému pro produkce v Britské Kolumbii, televizní show společnosti Warner Bros. Riverdale, Batwoman a Maid ve středu obnoví natáčení.

Seriály – spolu s projekty CBS TV Nancy Drew a Charmed a studia Disney – byly minulý týden přinuceny přestat natáčet kvůli zpožděním při zpracování testů COVID-19 v Britské Kolumbii, kde má jediná laboratoř, LifeLabs, schváleno provádět testy na koronavir americkým produkcím.. Všechny tyto přehlídky začaly znovu.

Testy se provádějí třikrát týdně a zdroje uvádí, že k zastavení výroby může dojít znovu, pokud nadbytečné testování způsobí, že show nedostane výsledky testů herců a štábů dostatečně včas. Studia do teď přišla přišly o miliony dolarů díky tomu, že byly tato seriály pozastaveny – ušlý zisk pojištění nepokrývá.

V Britské Kolumbii se dostalo šíření koronaviru pod kontrolu, proto se provincie již v červnu otevřela filmařům. S ohledem na tento úspěch jeden producent z Vancouveru vyjádřil frustraci z amerických studií ignorujících, co v provincii fungovalo dobře: „Vláda uvedla, aby se neprovádělo asymptomatické testování. Přišli a stejně to udělali. Předvídatelně to nefungovalo, protože naše vláda, která úspěšně bojuje proti viru, upřednostňuje testování, které považují z lékařského hlediska za nezbytné. “

Studia se mezitím snaží pracovat s laboratoří – a možná hledají záložní laboratoře – aby se vyhnuly budoucím nevyřízeným zakázkám.

 

 

Úvodní foto: Katie Yu – © 2018 The CW Network, LLC.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacky
Zobrazit všechny komentáře