Nový snímek Alejandra Jodorowského bude debutovat online

Poslední snímek Jodorowského Psychomagic, A Healing Art bude debutovat online na VOD společně s pětidílnou retrospektivní kolekcí Jodorowského nejúspěšnějších filmů.

Snímek úspěšného chilsko-francouzského režiséra a scénáristy Alejandra Jodorowského o trauma terapii bude debutovat online prostřednictvím streamovací služby Alamo On Demand již toto léto. Před samotným zveřejněním filmu Psychomagic, A Healing bude přidána kolekce pěti filmů skládající se ze snímků Fando a Lis, Krtek, Svatá hora, Tanec reality a Poezie bez konce, která vyjde 1. srpna. Psychomagic, A Healing Art vyjde 7. srpna. Platforma fanouškům ještě navíc nabídne online masterclass s Jodorowskym, která se bude živě vysílat 8. srpna.

„Svět je nemocný. Musíme natáčet filmy, které budou terapií,“řekl Jodorowsky o své práci. „Pokud umění není pro společnost lékem, tak je jedem.“

Společnost ABKCO Films, pod kterou Jodorowsky vydává své filmy, také vydá speciální edici filmů obsahující restaurované klasiky  Jodorowského v rozlišení 4K. Filmy byly restaurovány pod dohledem režiséra s použitím původních 35mm objektivů.

Video: Trailer Psychomagic, A Healing Art

 

 

Úvodní foto: AFP

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacky
Zobrazit všechny komentáře