Recenze: Lov

Snímek Lov od amerického režiséra Craiga Zobela je zajímavou, ale ne originální podívanou. Úspěch si získá u fanoušků Hunger Games.

Na začátku příběhu je uneseno dvanáct lidí, kteří se probouzí na neznámém místě. Lov začíná. První polovina filmu je značně dramatická a divákovi není jasné, kdo je hlavní postavou a kdo jsou samotní zabijáci. Druhá polovina snímku je už slabší. Tvůrci zde upustili od temné atmosféry lesa a přesunuli se do uzavřených prostorů. Příběh není nijak komplikovaný a neobsahuje žádné stěžejní zvraty. Musíme podotknout, že scénář je slabý, nenabízí žádný propracovaný příběh a při humorných místech jen zvednete koutky úst.

Ve filmu se objevují spíše neznámé tváře, které však své role ztvárnily velice dobře. Hlavní hrdinka je neústupnou ženou a její představitelka má určitě s těmito osobnostními rysy zkušenosti, protože její herecký výkon je skvěle věrohodný. Postavy po celou dobu vlastně potkávají další postavy, přičemž s nimi nijak zásadně neinteragují.

Co se akčních scén týče, ty jsou zvládnuté profesionálně a jde vidět, že na nich byl odvedený kus práce. Ve snímku se objevují značná klišé, která jsou následně málokdy kompenzovaná zajímavými zvraty.

Film Lov je průměrným dílem, které je ideální ke zhlédnutí při dlouhém večeru.

 

 Lov
 The Hunt
Hodnocení:
USA, 2020, 90 min

45 %

Akční / Thriller / Horor / Komedie
Režie: Craig Zobel
Scénář: Nick Cuse, Damon Lindelof
Kamera: Darran Tiernan
Střih: Jane Rizzo
Hudba: Nathan Barr
Hrají: Betty Gilpin, Hilary Swank, Ike Barinholtz, Wayne Duvall, Ethan Suplee

 

Fotografie: © Universal Pictures
Plakát: © CinemArt

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacky
Zobrazit všechny komentáře