Aktualizováno: Televize zastavují výrobu pořadů

Vzhledem k dalším bezpečnostním opatřením, která udělila vláda České republiky, se veřejnoprávní i soukromé televize rozhodly zastavit nebo omezit výrobu některých pořadů.

Česká televize se rozhodla přehodnotit situaci a dělá změny ve výrobě pořadů. „Prioritně vyrábíme zpravodajství a formáty, které souvisí s aktuální situací. Všechno ostatní se přehodnocuje vzhledem k logistickým, personálním a dalším opatřením,” sdělil Filip Platoš z tiskového oddělení České televize.

Televize Prima kompletně zastavila výrobu pořadu Show Jana Krause, který se natáčí před živým publikem v divadle Archa.  Od středy 18. března bude vysílat archivní díly.  „V rámci preventivních opatření jsme dočasně zastavili natáčení vlajkových seriálů Modrý kód a Slunečná,“ vysvětluje Marek Singer.

Foto: FTV Prima

Stejnou reakci má i televize Nova. Ta přerušuje natáčení nových dílů seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Oba seriály mají dostatečný počet předtočených dílů, a proto diváci nezaznamenají žádné změny. „Zdraví našich zaměstnanců, spolupracovníků a herců je na prvním místě. V zájmu jeho ochrany s okamžitou platností dočasně pozastavujeme natáčení Ulice i Ordinace. Předpokládáme, že k obnovení natáčení dojde po 27. březnu, resp. v závislosti na vývoji situace v zemi,“ sdělila ředitelka výroby TV Nova Monika Hasmanová. Dále se od úterý 17. března 2020 ruší do odvolání ve vysílání Nova 2 zpravodajská relace TN2, která se pravidelně vysílá ve 22:00.

Foto: TV Nova

 

 

Úvodní fotografie: Česká televize

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacky
Zobrazit všechny komentáře