Nový film Sokola a Pavláska bude mít premiéru online

Kvůli epidemii koronaviru se přesouvá film Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem na internet s podtitulem “Tyhle dva nic nezastaví. Pokud vy nemůžete do kina, přijdou oni za vámi do obýváku”.

Dva oblíbení čeští komici spolu 80 dní na cestě po světě. A jeden průser za druhým. Vše zachyceno filmovými kamerami. Výsledkem je film s názvem Cesta kolem světa s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem v hlavních rolích. Snímek o natáčení nejšílenějšího cestopisu všech dob bude mít, i přes nesouhlas hlavních protagonistů a tvůrců v čele s režisérem Danem Svátkem, premiéru 15. března 2020. Vzhledem k současné epidemiologické situaci však nebude uvedený v kinech, jak bylo původně plánováno, ale na oficiální stránce filmu www.cestakolemsvetafilm.cz, takže jej diváci mohou shlédnout z pohodlí domova. Koproducentem filmu je zlínská IS Produkce.

Celovečerní film vznikl z materiálů natočených při tvorbě původně plánovaného cestopisného seriálu, který se natáčel pod taktovkou režiséra Dana Svátka. Netradiční putování s herci Pavláskem a Sokolem režisér realizoval v roce 2018, od března do července. Štáb postupně spolu s herci navštívil Spojené arabské emiráty, Thajsko, Katar, Japonsko, Filipíny, Austrálii, Bali, východní i západní pobřeží Spojených států, Mexiko, Kolumbii, Švýcarsko a Maledivy a během necelých 4 měsíců natočil 12 dílů, z nichž každý má stopáž 20 minut a uvede je v blízké době Prima Cool.

 

 

Zdroj textu a fotografií: IS Produkce

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacky
Zobrazit všechny komentáře